Redakcja Super Portalu

Skutecznie zaspokajamy Twoją ciekawość – to motto całej redakcji i każdego z jej członków z osobna. Jesteśmy doświadczonymi dziennikarzami oraz redaktorami, ale ciągle jest w nas ta ciekawość i pasja, która każe nam codziennie znajdować najciekawsze tematy i się nimi dzielić czytelnikami. Na Super Portalu poruszamy takie tematy, jak na przykład życie codzienne, wypoczynek, hobby, dom i wnętrze, motoryzacja, nieruchomości oraz biznes i rynek. Dbamy o to, by teksty dotyczyły nie tylko aktualnych tematów, ale też by były ciekawe oraz by wnosiły coś do życia czytelników.

Chociaż stanowimy solidny zespół dziennikarski, to ponieważ stale się rozwijamy, poszukujemy ciągle nowych osób do pracy. Jeśli więc uważasz, że Super Portal to miejsce, w którym możesz się rozwinąć, to wyślij nam swoje CV – niezależnie od tego czy chcesz pracować, czy może chcesz przyjść do nas na staż.

Stale się rozwijamy i ciągle pracujemy nad coraz ciekawszymi materiałami. Mamy nadzieję, że będziecie z nami! Czekamy też ciągle na Wasze uwagi i propozycje!