5 tricków, które zapewnią Ci wygodę w szpilkach

Szpilki dodają każdej kobiecie seksapilu, ale zwłaszcza na początku mogą przysporzyć też wiele bólu. Buty obcierają, stają się przyczyną dokuczliwych pęcherzy i w wielu przypadkach ich noszenie okazuje się prawdziwą udręką. Jak zapewnić sobie wygodę na wysokich obcasach? Oto 5 tricków podpowiadających, jak komfortowo nosić czarne szpilki zamszowe.

Piękne nogi i komfort w jednym

Jak każde buty, również eleganckie szpilki w kolorze pomarańczowym warto wcześniej dopasować do swoich stóp, co potocznie określa się jako “rozchodzenie butów”. Najgorszym wyborem jest założenie nowo zakupionej pary na imprezę i oczekiwanie bezproblemowej zabawy do rana. Zwykle taka swawola kończy się poważnymi odciskami. Drugą wskazówką jest zakładanie żelowych wkładek do wnętrza buta, by uniknąć ślizgania się stopy i zapewnić jej większą stabilność. W wersji niskobudżetowej wystarczy przykleić do wewnętrznej podeszwy taśmę dwustronną, która połączy ze sobą stopę, jak i buta.

Kolejnym rozwiązaniem jest stosowanie kosmetyków nawilżających. Oliwka lub krem złagodzą negatywny wpływ materiału na stopę. Wystarczy odpowiednio wcześniej posmarować skórę i zaczekać do wchłonięcia się substancji. Inny pomysł polega na zamiennym stosowaniu pudru dziecięcego lub dezodorantu. Produkty minimalizują ryzyko pocenia, dzięki czemu stopa nie będzie się ślizgać. Pozostanie w jednym miejscu, co ograniczy powstawanie otarć i pęcherzy. Wykorzystując te proste metody można swobodnie zakładać szpilki i przetańczyć w nich całą noc, nie obawiając się konsekwencji.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − siedem =