Akcesoria spawalnicze powszechnie zużywane w tej branży

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Spawanie jest ważną formą obróbki metali, która pozwala na ich cięcie, lutowanie i formowanie. Może być stosowane w różnych warunkach i na różnych rodzajach metali. Jednak aby uzyskać wysoką jakość spoiny i dobrze przeprowadzić cały proces przygotowania metalu, warto zaopatrzyć się w dedykowane do tego procesu akcesoria.

Akcesoria ochronne

W pierwszej kolejności każdy pracownik, który zajmuje się spawaniem, powinien zostać wyposażony w szereg akcesoriów ochrony osobistej. Podczas spawania konieczne jest noszenie obuwia i odzieży ochronnej, a także osłanianie twarzy przed szkodliwym wpływem tego procesu.

Stół spawalniczy

Aby spawanie odbywało się w sposób wygodny i łatwy, obrabiane metale warto ułożyć na stole, gdzie znajdą się także niezbędne do pracy narzędzia. Jeśli nie zawsze jest to możliwe w terenie, warto zainwestować w przenośny, składany stół spawalniczy, który udostępnia właściwą powierzchnię dosłownie w każdym miejscu. Odznacza się stabilną konstrukcją i wysoką jakością wykonania, dzięki czemu jest w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki.

Dodatkowo stół posiada trzy szczeliny, w których z łatwością można umieścić imadła, zaciski i uchwyty, co dodatkowo usprawnia pracę.

Uchwyty do stołu

Skoro już mowa o takich drobnych dodatkach, akcesoria spawalnicze nie mogłyby się obejść właśnie bez uchwytów i imadeł. To właśnie one przytrzymują obrabiane elementy w wybranym miejscu i pod odpowiednim kątem, dzięki czemu można najwygodniej przeprowadzić całą obróbkę. Sprawdź ich różnorodne modele, abyś wybrał te, które będą ci najbardziej odpowiadać i najlepiej dopasują się do twojego stołu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*