Garnitur szyty na miarę – czy to dobry pomysł?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Garnitury szyte na miarę są nie tylko dla bogatych i sławnych. To także świetny sposób na dodanie do swojej garderoby tego wyjątkowego akcentu elegancji. Garnitur szyty na miarę sprawi, że będziesz wyglądał bardziej elegancko, profesjonalnie i pewnie.

Czym się wyróżniają?

Krawcy dokonują pomiarów i tworzą wzory w oparciu o Twój kształt ciała i styl. Garnitury na miarę są wykonywane od podstaw przy użyciu tkaniny, która jest cięta i szyta, aby dopasować się do Twoich wymiarów. Nie jest to tania opcja, ale jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego – i jedynego w swoim rodzaju – to rozważenie szycia na miarę może być warte zachodu. Propozycje znajdziesz na stronie https://tiestore.pl/kategoria/szycie-na-miare.

Główne rodzaje garniturów szytych na miar

Made-to-measure (MTM) – Te garnitury są wykonane według Twoich wymiarów, ale nie są dostosowane do indywidualnego typu ciała. Są one zazwyczaj bardziej przystępne niż garnitury szyte na miarę i mogą czasami oferować lepszy stosunek jakości do ceny.

Bespoke – najdroższy rodzaj garnituru szytego na miarę; wszystkie aspekty garnituru są tworzone od podstaw przez doświadczonego krawca, który pracował z wieloma różnymi typami ciała przed Twoim. Wykonanie garniturów na miarę może trwać do sześciu miesięcy, ponieważ wymagają one wielu przymiarek po drodze.

Garnitury szyte na miarę – garnitury szyte na miarę plasują się gdzieś pomiędzy MTM a garniturami na miarę; są one zwykle wykonywane przy użyciu wcześniej istniejących wzorów, ale mogą zawierać pewne opcje dostosowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*