Imprinting – najnowszy trend w farbowaniu włosów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włosy, które wspaniale się prezentują, dodają uroku każdej kobiecie. Nic więc dziwnego, że regularnie poszukujemy nowych rozwiązań, które mają nam zagwarantować doskonały wygląd. Oprócz wielu możliwości modelowania i tradycyjnego farbowania włosów, można dziś wybierać także spośród innowacyjnych metod stylizacji. Jedną z wyjątkowo ciekawych jest imprinting. Co kryje się pod tą nazwą?

Niezwykły efekt, który pozwoli wyróżnić się z tłumu

Imprinting to zabieg koloryzacji włosów, którego celem jest stworzenie wzoru imitującego ptasie pióra. Fryzjer nakłada farbę korzystając przy tym ze specjalnych szablonów. Przykłada je do włosów, które wcześniej dzieli na pasma wewnętrzne i zewnętrzne. Dzięki temu jest w stanie uzyskać zadowalający efekt posiadający wielowymiarowy charakter. Każda klientka może dowolnie wybierać kolor farby, a rezultat tego zabiegu pozytywnie zadziwia swoją trwałością. W zależności od preferencji można wykonać go na całej długości włosów, lub tylko na ich końcówkach.

Wiele możliwości wyboru

Do wykonywania imprintingu wykorzystuje się nie tylko farby w standardowych kolorach ale także te w odcieniach fioletu, błękitu, różu czy czerwieni. Będzie to więc znakomite rozwiązanie dla wszystkich miłośniczek kreatywnych rozwiązań. Skorzystają z niego również panie, które chciałyby zafundować sobie metamorfozę na ważne wydarzenie – na przykład na wyjazd na festiwal muzyczny lub wieczór panieński. Imprinting stworzy złudzenie większej objętości włosów i wzbudzi zachwyt u innych osób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*