Jak latem łączyć kolory w codziennym ubiorze?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato zachęca do zabawy kolorami. Delikatne pastele, klasyczna biel, a także intensywne, wyraziste barwy. W zależności od naszego typu urody i upodobań, wybierajmy takie ubrania, buty i dodatki, w których będziemy się dobrze czuć oraz ładnie wyglądać. Pamiętajmy, że nie każde kolory do siebie pasują, a zbyt duża ilość różnych barw może spowodować wrażenie chaosu i niespójności. Warto poświęcić również chwilę na dobranie butów. Kobiety, które chcą wyglądać trendy, powinny się zainteresować modnymi butami damskimi.

Odważ się na kolory w swojej szafie!

Biel jest bezpiecznym rozwiązaniem. Doskonale pasuje zarówno do pasteli, jak i do intensywnych kolorów, takich jak fuksja czy turkus. Latem jednak można również postawić na jeden wyrazisty kolor, np. w postaci zwiewnej, czerwonej sukienki. Ciekawym rozwiązaniem jest również biała stylizacja, uzupełniona dodatkami w konkretnym, wybranym przez nas kolorze. Mogą to być np. buty, biżuteria i torebka. Chcąc być na bieżąco, warto sprawdzić modne baleriny 2019, tegoroczne trendy dotyczące sandałków, torebek i innych dodatków.

Łącząc kolory, uważajmy, aby nie zestawiać ze sobą gryzących się barw. Ostrożnie twórzmy też stylizacje bazujące na jednym kolorze w różnych odcieniach. Takie rozwiązanie potrafi dać bardzo pozytywne efekty. Często jednak okazuje się, że użytych odcieni jest za dużo i całość zaczyna wyglądać tandetnie. Lato to również czas na odrobinę szaleństwa. Nie bójmy się błysku – złoto i srebro będą dobrze wyglądać, nawet w codziennych stylizacjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*