Jak można zaprojektować własne etui?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach niemal każda osoba, która posiada telefon, nie wyobraża go sobie bez etui. Jest to nie tylko doskonała ozdoba, która przyciąga uwagę, ale również ochrona przed zarysowaniami czy upadkami. Na rynku znaleźć możemy przeróżne wzory, kolory i własne projekty etui na telefon, jednak nie każdy potrafi znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Często mamy własną wizję tego, jak chcemy, by wyglądała nasza obudowa na telefon, jednak nie możemy znaleźć naszego wymarzonego własnego wzoru etui dla xiaomi w żadnym sklepie stacjonarnym czy internetowym. Na szczęście dziś to już nie problem, ponieważ portal zaprojektujetui.pl daje nam możliwość stworzenia wyjątkowej obudowy według naszego własnego pomysłu!

Jak zaprojektować etui?

Projektowanie własnego etui jest banalnie proste i zajmie Ci zaledwie kilka minut! Pierwszym krokiem jest otworzenie kreatora za pośrednictwem strony zaprojektujetui.pl. Następnie należy załadować wybrany przez Ciebie obrazek, zdjęcie czy własnoręcznie zaprojektowaną grafikę. Warto pamiętać o tym, by przesłany przez Ciebie obraz był jak najwyższej jakości, ponieważ wtedy możesz liczyć na jeszcze lepszy efekt końcowy. Na dostępnym panelu możesz zastosować kilka opcji, takich jak zwężenie lub obrócenie obrazu czy też wkomponowanie go w wybrany szablon. Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie Twojego własnego projektu poprzez kliknięcie przycisku „Gotowe”. Pozostaje Ci tylko czekać na realizację zamówienia, a gdy paczka już do Ciebie dotrze będziesz mógł cieszyć się oryginalnym i niepowtarzalnym etui!

Dlaczego warto zaprojektować własne etui?

Największą zaletą tej możliwości jest to, że możesz stworzyć obudowę według własnej wizji i pomysłu. Możesz być pewien, że nikt poza Tobą nie będzie posiadał takiego samego wzoru, przez co wyróżnisz się z tłumu i zaskoczysz znajomych swoją oryginalnością. Samodzielnie zaprojektowane etui to również doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół czy rodziny. Będzie to niepowtarzalny podarunek, który Twoim bliscy zapamiętają na długo!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*