Jak przytulnie urządzić salon

Salon powinien być urządzony w sposób przytulny, tak aby zapewniać odpowiedni poziom relaksu oraz wyciszenia każdego dnia. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne będzie znalezienie odpowiednich mebli.

Jakie meble są konieczne, aby uzyskać przytulny salon?

Bardzo dobrze sprawdzają się meble wykonane z drewna. Ocieplają one przestrzeń i nadają mu przyjemnego klimatu. Do drewnianego stołu dopasujmy odpowiednie krzesła tapicerowane drewniane. Będzie to ulubione miejsce na spożywanie wspólnych posiłków oraz dzielenie się wrażeniami z całego dnia. Jeśli posiadamy salon połączony z kuchnią dobrze jest oddzielić obie przestrzenie za pomocą wyspy, wokół której umieścimy krzesła loftowe. To świetny sposób na stworzenie miejsca na wspólne spędzanie czasu, nawet jeśli jedna z osób gotuje w danym momencie w kuchni.
Tworząc przytulny salon, nie zapomnijmy o wygodnych kanapach, na których z chęcią spędzimy wiele godzin. Dobrze, jeśli są odpowiednio głębokie oraz obite przyjemnym w dotyku materiałem.

Przytulnego charakteru dodaje również miękki dywan wykonany z długiego włosia. Dzięki niemu będziemy mogli chodzić po domu bez kapci, ciesząc się miękkim i ciepłym podłożem. Niepowtarzalny klimat stworzy też kominek, w którym będziemy rozpalać drewno w chłodne wieczory. Ustawmy przy nim wygodny fotel z podnóżkiem.
W tworzeniu przytulnego salonu bardzo ważne są dodatki, takie jak firanki oraz zasłony na oknach zamiast żaluzji. Bardzo dobrze sprawdzą się również ciepłe, stonowane oświetlenie. Sprawia ono, że łatwiej się relaksujemy.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 7 =