Jak stworzyć praktyczne i piękne wnętrze sypialni?

Wielofunkcyjne pokoje to trend ostatnich lat. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zaaranżowanie niewielkiej powierzchni w praktyczny i ciekawy sposób. Właściciele kompaktowych mieszkań dokładają wszelkich starań, aby projekt wnętrz był maksymalnie użytkowy, a przy tym wyjątkowy. Sypialnia to zdecydowanie miejsce wymagające chwili zastanowienia. W zależności od ilości metrów kwadratowych może pełnić funkcję garderoby, kącika piękności oraz tą najważniejszą, czyli wypoczynkową. Istnieje kilka sprytnych zabiegów, które optycznie powiększą pomieszczenie. Pierwszym z nich jest wykorzystanie wyposażenia, jakim są lustrzane meble. To wybitnie dystyngowana propozycja pasująca do jedynego w swoim rodzaju trendu glamour. 

Elegancja w każdym calu, czyli sypialnia w stylu glamour

Piękne zdjęcia z propozycjami aranżacji glamour mogą wprowadzać w zakłopotanie. Tak naprawdę wymagane jest skupienie się na kluczowych punktach, jakimi są meble, oświetlenie i błysk. Pojemna szafa musi być pokryta lustrami. Taki zabieg sprawi, że stanie się niewidoczna. Stoliki nocne glamour charakteryzują się barokowymi liniami i jasnym kolorem. Na nich powinny znaleźć się lampki nocne z czarnymi, materiałowymi abażurami oraz kryształowymi koralikami. Centrum sypialni zarezerwowane jest dla obszernego łoża z bogato pikowanym wezgłowiem. Dominujące barwy to czerń, biel i różnorodne szarości. Niektóre projekty przewidują jeden, mocny kolor przewodni. Wisienka na to torcie to puszysty, jasny dywan wprowadzający przytulność przy dużej ilości błyszczących powierzchni.

Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 10 =