Jak zaaranżować wnętrze w stylu boho?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Styl boho to wyjątkowe, nonkonformistyczne podejście do aranżacji wnętrz. Chodzi o stworzenie luźnej i przyjaznej atmosfery, więc nie dziwi fakt, że ten trend cieszy się popularnością od wielu lat. W stylu boho chodzi o stworzenie nietypowego wnętrza, więc jeśli masz odrobinę wyobraźni i kreatywności, znalezienie sposobu na aranżację pomieszczeń w stylu boho nie powinno być dla Ciebie zbyt trudne.

Natura przede wszystkim

Najpopularniejsze kolorystyki we wnętrzach boho to biel, szarość, brąz i niebieski. Dzieje się tak dlatego, że te kolory są łatwe do połączenia i tworzą piękne kontrasty z innymi kolorami i materiałami użytymi do dekoracji domu. Zielone rośliny są idealne do dodawania życia i świeżości do każdego pomieszczenia; sprawiają one również, że wygląda bardziej elegancko. Możesz dodać rośliny do swojego salonu na różne sposoby: użyć ich jako dekoracji lub nawet dodać je do swoich mebli, jak chcesz. Czasami warto posłuchać rad specjalisty, szczególnie w takim temacie jak aranżacja wnętrz Poznań to miasto gdzie znajdziesz wielu świetnych architektów.

Główną rzeczą, która definiuje ten styl jest jego eklektyczny charakter. Domy w stylu boho charakteryzują się niedopasowanymi meblami, dużą ilością kolorów i naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień. Możesz również dodać kilka etnicznych elementów wystroju, takich jak gobelinowe dywaniki, kilimowe poduszki lub ręcznie malowane naczynia zza oceanu, jeśli chcesz więcej etnicznych akcentów w swojej przestrzeni!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*