Jaki jest koszt wypożyczenia łóżka szpitalnego?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nikt z nas nie jest przygotowany na poważną chorobę lub wypadek najbliższych nam osób. W takiej sytuacji z dnia na dzień pojawia się zapotrzebowanie na specjalistyczny sprzęt i opiekę medyczną. Jak to wszystko odpowiednio zorganizować? 

 

Dobry sprzęt podstawą samopoczucia pacjenta

Jeśli w naszym domu znajduje się osoba potrzebująca wyjątkowych warunków sanitarnych i medycznych, musimy sprostać zadaniu i zapewnić jej środowisko, w którym będzie mogła w pełni odzyskać zdrowie. Podstawą jest odpowiedni sprzęt i wyposażenie. Ze szczególną uwagą należy wybrać łóżko dla pacjenta, ponieważ to w nim najprawdopodobniej będzie spędzał zdecydowaną większość czasu. Musi być ono z jednej strony wygodne, z drugiej powinno spełniać pewne standardy. Dobrze, by miało możliwość regulacji i tym samym ułatwiało zabiegi pielęgnacyjne i rehabilitację. Najbezpieczniejszym wyborem jest postawienie na łóżko szpitalne. Jego zakup wiąże się ze znacznymi kosztami, na szczęście to nie jedyna możliwość zaopatrzenia się w podobne wyposażenie. Z pomocą przychodzi nam wypożyczalnia łóżek szpitalnych, która za miesięczną opłatą pozwala na użytkowanie sprzętu. To świetna i ekonomiczna alternatywa!

 

Czy stać nas na podobne wydatki?

Oczywiście, że tak! Koszt miesięcznego wynajmu łóżka waha się pomiędzy 100 a 120 zł. Przykładem podobnej oferty, może być strona http://www.wsrmila.pl/. To naprawdę niewielki wydatek w porównaniu do ceny katalogowej nowego sprzętu medycznego. Żeby wynająć mebel potrzebny jest jedynie dowód osobisty, w celu podpisania miesięcznej umowy z możliwością jej przedłużenia. Sprzętu możemy więc używać tak długo jak będzie to konieczne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*