Jakie rodzaje prezentów można wręczyć pracownikom?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pracownicy są najcenniejszym zasobem firmy i tak powinni być traktowani.

Jednym ze sposobów na okazanie swojego uznania są drobne upominki. Mogą być one wręczane w dowolnym momencie, ale szczególnie miło jest, gdy pracownicy otrzymują je w czasie świąt lub na urodziny.

Oto kilka pomysłów na prezenty, które możesz podarować pracownikom:

Karta podarunkowa

Karty podarunkowe są świetne, ponieważ są łatwe w użyciu i pozwalają odbiorcy wybrać to, co chce. Możesz rozważyć danie pracownikowi karty podarunkowej z sugerowaną kwotą, którą może wykorzystać na zakup czegoś, czego naprawdę chce. Jest to również dobry pomysł, jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj prezentu ktoś chciałby dostać – pozwól mu wybrać coś samemu.

Zabawna zabawka

Zabawki są zawsze dobre dla dzieci, ale niektórzy dorośli też je lubią. Wszyscy dobrze się bawią, gdy w biurze pojawia się coś nowego, więc rozważ zakup jednej lub dwóch zabawek, którymi Twoi pracownicy chętnie bawiliby się podczas przerw lub w porze lunchu. Możesz nawet wyznaczyć jeden dzień w tygodniu, w którym pracownicy będą mogli przynieść swoje zabawki do pracy.

Etui na pióro

Etui na pióra może być przydatnym prezentem dla każdego, kto pracuje w biurze. Jeśli szukasz ładnego, rozważ zakup czegoś takiego jak skórzane etui na pióro, które mieści do 10 piór lub ołówków. Możesz również kupić im fantazyjne pióro, jeśli jeszcze go nie mają.

Osobisty list lub kartka od Ciebie jako pracodawcy

Wiele osób docenia odręczny liścik od szefa z podziękowaniem za ich ciężką pracę. To miły gest i pokazuje, że dbasz o swoich pracowników. Pomaga również pokazać, że masz czas, aby wypisać notatkę, a nie tylko wysłać e-mail lub wiadomość tekstową.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*