Kto może wziąć udział w szkoleniu biznesowym?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szkolenie otwarte jest odpowiednie dla każdej firmy, która chce poprawić swoje wyniki i zwiększyć konkurencyjność poprzez digitalizację. Szkolenia prowadzone są przez eksperta, który ma ogromne doświadczenie w transformacji cyfrowej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepsze wskazówki, jak zastosować zdobytą wiedzę we własnej firmie.

Do kogo są skierowane szkolenia?

Szkolenie jest skierowane zarówno do kobiet i mężczyzn, młodych i starszych, zatrudnionych lub bezrobotnych. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem własnego biznesu lub ulepszeniem istniejącego, sprawdź stronę https://www.academyofbusiness.pl/szkolenia-otwarte/. Ten program pomoże Ci zbudować niezbędne umiejętności i wiedzę.

Program przeznaczony jest dla każdego, kto chce założyć lub udoskonalić swój mały biznes, ale stanowi również doskonałą okazję dla osób poszukujących umiejętności związanych z pracą, takich jak umiejętność sprzedaży czy obsługi komputera. Program zachęca uczestników do dzielenia się swoimi pomysłami na temat tego, czego chcieliby się nauczyć i co zrobić ze swoim biznesem. Prowadzący zachęcają uczestników do zastanowienia się, jak mogą wykorzystać te pomysły po zakończeniu programu.

Kto prowadzi szkolenia?

Program prowadzony jest przez zespół prezenterów, w skład którego wchodzą obecni lub byli właściciele firm, profesjonaliści i liderzy społeczności. W skład zespołu wchodzą osoby z doświadczeniem w różnych sektorach małego biznesu, takich jak produkcja, opieka zdrowotna, budownictwo i handel detaliczny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*