Marki dronów warte uwagi

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzięki gwałtownie postępującemu rozwoju nowoczesnych technologii, wynalazki, które jeszcze kilkanaście lat temu wydawały się być niemożliwe do stworzenia, są dziś wykorzystywane przez dużą część społeczeństwa. Niektórzy z nas pamiętają jeszcze czasy, gdy jedyną możliwością szybkiego kontaktu z oddalonymi od nas ludźmi były budki telefoniczne lub telefon stacjonarny. Obecnie jednak niemal każdy z nas korzysta z takich urządzeń jak smartfony, nowoczesne komputery, czy stające się od kilku lat fenomenem drony.

Dlaczego warto zainwestować w drona?

Drony to małe, bezzałogowe urządzenia przemieszczające się w powietrzu ponad naszymi głowami. Latają one na niewielkich wysokościach, co daje użytkownikowi na wykorzystanie ich na różne sposoby. Nowoczesne drony idealnie nadają się do wykonywania fotografii oraz do nagrywania filmów. Dziś większość ujęć w filmikach przedstawiających zapierające dech w piersiach widoki jest wykonanych za pomocą tego urządzenia. Początkowo spotkały się one z dużą krytyką spowodowaną dużą ilością wypadków z ich udziałem. Nie była to jednak wina wadliwej technologii a braku umiejętności sterowniczych ich posiadaczy.

Obecnie jednak obsługa dronów nie jest już tak skomplikowana. Większość producentów wyposaża je w bardzo prosty system nawigacji, który pozwala w łatwy sposób opanować ich kontrolę nawet młodym użytkownikom. Najbardziej powszechnie używaną kamerką do dronów jest obecnie kamera 4K. Pozwala ona na rejestrowanie obrazu najwyższej jakości.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem drona ale nie wiesz jaki model sprawdzi się najlepiej, to przygotowana przez nas lista pomoże ci w dokonaniu tego wyboru. Dronami wartymi zakupu są modele takie jak:

– Dji Mavic 2 Pro
Phantom 3
– Dji Spark
– Yuneec Breeze 4K
– Yuneec Mantis Q

Sprawdzą się one doskonale zarówno w celach rekreacyjnych dla spędzenia wolnego czasu w ciekawy sposób, jak również przy wykonywaniu profesjonalnych ujęć na potrzeby filmu. Część z nich jest dostępna na https://www.drony.net/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*