Od czego zacząć własną kolekcję nasion konopi?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Pierwszym dylematem, przed którym staniesz, budując swoją własną kolekcję nasion marihuany, jest pytanie, jaką odmianę powinieneś gromadzić. Istnieje bowiem wiele różnorodnych rodzajów nasion, które różnią się historią oraz pochodzeniem. Na początku warto wybrać odmiany, które są łatwo dostępne i tańsze, aby sprawdzić, czy kolekcjonowanie nasion jest w ogóle czymś dla ciebie.

Jak stworzyć własną kolekcję nasion konopi od podstaw?

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej kolekcji nasion konopi, istnieje kilka miejsc, w których możesz znaleźć nasiona na dobry początek.

Lokalny sklep z nasionami

Sprawdź, czy w Twoim mieście dostępne są sklepy sprzedające nasiona kolekcjonerskie. Nie jest ich wiele w Polsce, jednak w większych miastach można je spotkać. W sklepie stacjonarnym będziesz mógł obejrzeć nasiona z różnych gatunków takich jak purple haze czy lemon haze i sam zdecydować, które chciałbyś mieć w swojej kolekcji.

Sklepy online

Istnieje wiele stron internetowych, na których można kupić nasiona online, ale są one zazwyczaj droższe, ponieważ mają wyższe koszty wysyłki. Jednak w tego typu sklepach internetowych będziesz mieć znacznie większy wybór nasion. Warto więc pamiętać o tej opcji, szczególnie gdy będziesz mieć już sporą kolekcję i zaczniesz poszukiwać czegoś nowego i wyjątkowego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*