Wyszczuplenie sylwetki za pomocą sukienki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet, jednak nie zawsze można osiągnąć ją wyłącznie ćwiczeniami oraz dietą. Dlatego też na specjalne okazje warto zainwestować w taki model sukienki, który dodatkowo podkreśli talię oraz wyraźnie odetnie ją od linii bioder. Sukienki na wyjątkowe dni powinny być nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne i dopasowane do posiadanej figury, bez względu na to, czy mówimy o sylwetce gruszki, jabłka czy klasycznej klepsydry.

Akcja: wyszczuplanie

Sprawdzonym sposobem na optyczne wyszczuplenie talii jest fason sukienki w kształcie litery A, z węższą górą oraz poszerzanym dołem. Trapezowa spódnica świetnie odcina sylwetkę w pasie i jest w stanie zakamuflować ewentualne niedoskonałości, takie jak odstające boczki, dużą pupę albo nieco zbyt szerokie biodra. Sukienka w tym fasonie doskonale wyrówna proporcje ciała, a w połączeniu z odpowiednio dobranym paskiem wspaniale zarysuje piękne i zgrabne kształty każdej kobiety.

Dobrą metodą jest także zainwestowanie w sukienkę kopertową, która sprawdzi się zwłaszcza w przypadku pań o nieco pełniejszych kształtach. Tego rodzaju modele można scharakteryzować jako sukienki w kształcie litery X, ponieważ posiadają mocniej zaznaczone ramiona oraz podobnie jak przy trapezowej spódnicy, poszerzany dół. Takie połączenie sprawia, że talia wydaje się szczuplejsza i węższa, a figura zdecydowanie bardziej proporcjonalna niż w innych modelach. Duży wybór takich sukienek można znaleźć na https://www.wlokienka.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*