Czy warto stosować kroplówki ?

Kroplówki przeważnie kojarzą się nam z zabiegami wykonywanymi w warunkach szpitalnych przy okazji takich lub innych chorób czy też dolegliwości. Warto jednak mieć świadomość, że to wyobrażenie od dłuższego czasu jest już nieaktualne. Niezwykłą efektywność kroplówek-stanowią one o wiele skuteczniejszy sposób transferu do wnętrza organizmu wszelkiego rodzaju substancji odżywczych- została już dawno temu zauważona przez prywatne kliniki oferujące swoim klientom różnego rodzaju zabiegi wzmacniające organizm, oczyszczające czy też wspierające odchudzanie. W rezultacie, na chwilę obecną korzystanie z kroplówek jako wspomagania przy wzmocnieniu organizmu lub na przykład odchudzaniu jest już czymś właściwie standardowym w krajach zachodnich, a powoli staje się standardem także w Polsce.

Kroplówki oczyszczające

Jedną z odmian kroplówek są kroplówki oczyszczające organizm. Polegają one po prostu na wprowadzeniu do naszego krwiobiegu substancji, które oczyszczają krew z toksyn, przyczyniając się tym samym do oczyszczenia oraz poprawy funkcjonowania takich narządów, jak na przykład nerki czy też wątroba, a także ogólnej poprawy kondycji całego organizmu.

Kroplówki wzmacniające

Przez termin kroplówki wzmacniające rozumie się wszelkiego rodzaju kroplówki odżywcze z elektrolitami, zawierające witaminy, czy mikroelementy. Ta forma wzmacniania organizmu i odnawiania jego sił witalnych jest powszechnie stosowana na przykład w realiach sportów walki, takich jak boks czy MMA. Jak wiadomo, proces “robienia wagi” przez zawodnika przed walką polega w dużej mierze na skrajnym odwodnianiu organizmu, czego skukiem, obok utraty wagi, jest także osłabienie organizmu, wypłukanie z niego witamin i mikroelementów. Z tego powodu, zaraz po ważeniu lub kilka godzin przed samą walką zawodnikom podaje się potężne kroplówki zawierające dużą dawkę elektrolitów, soli fizjologicznej, mikroelementów oraz witamin. W przypadku zwykłych ludzi stosowanie “potężnych” kroplówek oczywiście nie jest konieczne. Tym niemniej, przyjęcie jednej lub dwóch kroplówek elektrolitowo-witaminowych w ciągu miesiąca powinno znacząco poprawić ogólną kondycję naszego organizmu oraz przyczynić się do odnowienia naturalnych sił witalnych naszego organizmu, które zazwyczaj są znacząco nadwerężone przez takie czynniki, jak używki(kawa, alkohol, papierosy), zbyt małą ilość snu, codzienny stres oraz intensywny, wyniszczający dla organizmu tryb życia.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − siedem =