Czym ozdabia się ściany?

Gdy urządzasz mieszkanie

W pierwszej kolejności przy urządzaniu swojego domu czy mieszkania, jest wybór podłóg (panele, płytki, itp.), mebli do kuchni, salonu, łazienki czy sypialni, a także rozplanowanie ich w konkretnych miejscach. Co jednak, gdy wszystko jest już poukładane, rolety na okna założone, firanki powieszone, telewizor kupiony, a stolik do kawy ustawiony? Należy zwrócić uwagę na jeszcze jeden ważny szczegół.

Nie tylko farba zdobi ściany

Dobieranie kolorów ścian jest bardzo istotną częścią aranżacji wnętrz. Należy tak zaplanować kolory, by pasowały do siebie, nie przytłaczały, a także odzwierciedlały upodobania mieszkańców. Ściany mieniące się feerią barw to nie ostatni krok w zdobieniu. By dopełnić kolory panujące w mieszkaniu, można dodać parę ciekawych wstawek.

Idealnie nadadzą się do tego obrazy na płótnie – to najlepsze rozwiązanie w urozmaiceniu np. salonu. Można wybrać obraz przedstawiający piękny i subtelny pejzaż, albo szaloną kompozycję barw, gdy ściany są stonowane.

Oryginalnym i dosyć popularnym pomysłem są także naklejki na ścianę. Świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka, gdyż można kupić naklejki z ulubionymi postaciami z bajek, bądź ze zwierzątkami. Naklejka w kształcie kwiatów czy ekstrawaganckich kształtów doda polotu w salonie albo w kuchni.

Należy pamiętać, że puste ściany także wymagają zdobienia. Są one świetnym miejscem na umieszczenie oryginalnych obrazów, a także naklejek, co ożywi wnętrze i sprawi, że dom lub mieszkanie stanie się przytulniejsze. Jeśli chcesz sprawdzić, dostępne naklejki na ścianę – Ecowall24 oferuje je w różnych wzorach.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − 2 =