Elegancka biżuteria na specjalne okazje – jak ją dobrać do stylizacji?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuteria to codzienny dodatek do niemal każdej kobiecej stylizacji. Czasem potrzebujemy czegoś delikatnego i subtelnego, ale przy ważniejszej okazji chcemy sięgnąć po coś wyrafinowanego. Co takiego spełni damskie wymagania, a jednocześnie będzie uniwersalne? Mamy to pod ręką, choć bardzo często o tym zapominamy.

Skarb Bałtyku…

Chcąc dobrać biżuterię do kreacji na wyjątkową okazję, powinnyśmy pamiętać o morskich skarbach. Bursztyn bałtycki zwany inaczej bałtyckim złotem to zdecydowanie surowiec, przy którym warto się zatrzymać. Każda bryłka jest wyjątkowa, ponieważ znalezienie drugiej takiej samej graniczy z cudem. Piękne, ciepłe odcienie brązu świetnie wpasowują się w obecną modę. Jeśli jednak nie chcemy stawiać na klasykę, można pójść o krok dalej. Czasem uda się spotkać bursztyn w odcieniach zieleni i niebieskiego. Jest ich bardzo mało, ale to czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. A czy właśnie nie o to chodzi?

Dlaczego bursztyn?

Od lat kojarzony jest z elegancją i wykwintnością. Bardzo często można go spotkać w połączeniu ze srebrem, dlatego jego zakup wcale nie należy do najtańszych. Czy warto? Jak najbardziej. Oryginalność bursztynu jest jednym z pierwszych argumentów do stawiania właśnie na niego. Kiedyś był on wybierany głównie przez kobiety w średnim i starszym wieku. Jednak z biegiem lat wszystko się zmienia i bursztyn zyskuje w oczach nawet tych najmłodszych kobiet. Szeroki wybór sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet największy biżuteryjny koneser.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*