Elegancka biżuteria na specjalne okazje – jak ją dobrać do stylizacji?

Biżuteria to codzienny dodatek do niemal każdej kobiecej stylizacji. Czasem potrzebujemy czegoś delikatnego i subtelnego, ale przy ważniejszej okazji chcemy sięgnąć po coś wyrafinowanego. Co takiego spełni damskie wymagania, a jednocześnie będzie uniwersalne? Mamy to pod ręką, choć bardzo często o tym zapominamy.

Skarb Bałtyku…

Chcąc dobrać biżuterię do kreacji na wyjątkową okazję, powinnyśmy pamiętać o morskich skarbach. Bursztyn bałtycki zwany inaczej bałtyckim złotem to zdecydowanie surowiec, przy którym warto się zatrzymać. Każda bryłka jest wyjątkowa, ponieważ znalezienie drugiej takiej samej graniczy z cudem. Piękne, ciepłe odcienie brązu świetnie wpasowują się w obecną modę. Jeśli jednak nie chcemy stawiać na klasykę, można pójść o krok dalej. Czasem uda się spotkać bursztyn w odcieniach zieleni i niebieskiego. Jest ich bardzo mało, ale to czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi. A czy właśnie nie o to chodzi?

Dlaczego bursztyn?

Od lat kojarzony jest z elegancją i wykwintnością. Bardzo często można go spotkać w połączeniu ze srebrem, dlatego jego zakup wcale nie należy do najtańszych. Czy warto? Jak najbardziej. Oryginalność bursztynu jest jednym z pierwszych argumentów do stawiania właśnie na niego. Kiedyś był on wybierany głównie przez kobiety w średnim i starszym wieku. Jednak z biegiem lat wszystko się zmienia i bursztyn zyskuje w oczach nawet tych najmłodszych kobiet. Szeroki wybór sprawia, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet największy biżuteryjny koneser.

Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − osiemnaście =