Gry planszowe dla par

Gry planszowe dla par to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu we dwoje. Gdy pogoda za oknem się pogarsza, w telewizji nie ma niczego ciekawego, a Internet się wam już przeje, warto zainwestować w coś kreatywnego i zapewniającego godziny rozrywki. Jakie gry planszowe wybrać dla dwójki?

Twister

Szalone wygibasy, dużo śmiechu – to coś, co przyda się każdemu, niezależnie od wieku. Grając w Twistera, możecie porównać swoją wytrzymałość, porywalizować, a jednocześnie spędzić ze sobą trochę czasu, podzielić się radością i beztroską.

Arkana miłości

To jedna z tzw. gier dla dorosłych, idealny wybór dla osób chcących stworzyć romantyczny, intymny nastrój – w zestawie są świeczki zapachowe, a pozostałe akcesoria są utrzymane w zmysłowej kolorystyce, przywodzącej na myśl intymność, bliskość i upojne noce tylko we dwoje. Gra prowadzi rzecz jasna do finału w łóżku, jednak jest on możliwy dopiero po wylosowaniu odpowiedniej karty – w trakcie gry można przetestować wytrzymałość partnera i zbudować napięcie.

Gierki małżeńskie

To gra, która pomoże wam poznać siebie na nowo – utrzymana jest w stylu legendarnych kalamburów, tyle tylko, że w wersji dla par. Gdy już znudzi was gra we dwoje, możecie do wspólnej zabawy zaprosić znajomą parę – tyle sposobów na spędzenie wolnego czasu z partnerem i przyjaciółmi!

Ego love

To gra podobna do Gierek małżeńskich, z tym że dedykowana dla par. Wprowadza atmosferę zmysłowości i pozwala na sprawdzenie, jak dobrze już siebie znacie. Partner odczytuje pytanie znajdujące się na karcie i zaznacza swoją odpowiedź, nie zdradzając jej drugiej stronie, która z kolei ma za zadanie odgadnąć, co wybrał drugi gracz. To świetny sposób na spędzenie leniwego wieczoru we dwójkę.

Granie we dwoje na pewno przyniesie wam wiele radości, pozwoli wam na poznanie siebie na nowo i zacieśnienie waszej relacji. To lekarstwo na nudę i smutek bez względu na porę!

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć − 6 =