Jak można odzyskać równowagę dla ciała i ducha?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabawy z powietrzem są zabawne i ekscytujące. Mają na celu pomóc odzyskać równowagę ciała i ducha. Wykonywanie jakich ćwiczeń, może w tym pomóc?

Aerial joga, czyli joga w powietrzu

Aerial joga istnieje już od kilku lat, ale wciąż jest dość nowa. Na świecie jest tylko kilka studiów, które ją oferują.

Aerial joga opiera się na tradycyjnej jodze z dodanymi elementami powietrznymi, takimi jak pasy i hamaki. Chodzi o to, by zbliżyć się do ziemi, co pozwoli poczuć się lepiej, wzmocnić rdzeń i poprawić elastyczność.

Specyfika aerial jogi i efekty, jakie pozwala przynieść

Uprawianie takiej aktywności fizycznej pozwala to wyzwolić wolność, radość i kreatywność. Takie ćwiczenia jak aerial joga można wykonywać samemu lub z przyjacielem. Jest to prawdziwy trening dla całego ciała, umysłu i ducha.

Aerial joga to zarówno trening siłowy, jak i ćwiczenia cardio. Używasz mięśni rdzenia, aby utrzymać się stabilnie w powietrzu, gdy jesteś zawieszony na jedwabiach lub innym urządzeniu. Siła górnych partii ciała jest wykorzystywana także podczas wspinania się i schodzenia po linach lub taśmach obręczy powietrznej.

Zabawy w powietrzu pomagają poprawić równowagę, elastyczność, wytrzymałość i koordynację. Zwiększają także siłę mięśni pleców, co pomaga zwłaszcza w łagodzeniu bólu pleców.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*