Jak wybrać odpowiedni kolor farby do włosów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniego koloru farby do włosów może być zniechęcającym zadaniem. Istnieje tak wiele opcji dostępnych na rynku, co sprawia, że trudno jest wybrać taki, który pasuje do Twojego odcienia skóry i rodzaju włosów. Ale przy odrobinie badań i cierpliwości, można znaleźć najlepszy kolor dla Ciebie.

Jaki jest najlepszy kolor farby do włosów dla Ciebie?

Odcień skóry

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać przy wyborze farby do włosów jest odcień skóry. Jeśli masz jasną skórę, będziesz chciała użyć chłodnego koloru, jak popielaty blond lub platynowy blond. Jeśli masz ciemniejszą skórę, postaw na cieplejsze odcienie, takie jak miedziana czerwień czy kasztanowy brąz.

Rodzaj włosów

Kolejną kwestią jest rodzaj włosów. Jeżeli są one zdrowe i lśniące, możesz śmiało sięgnąć po jaśniejsze odcienie brązu lub blondu. Jeżeli nie, trzymaj się głębszych odcieni czerni lub ciemnego brązu, dopóki Twoje włosy nie będą znów zdrowe.

Rodzaj fryzury

Gdy już znajdziesz odcień, który będzie pasował zarówno do Twojej karnacji, jak i rodzaju włosów, czas zastanowić się nad rodzajem fryzury – długiej lub krótkiej. Dłuższe fryzury wyglądają najlepiej w połączeniu z jaśniejszymi kolorami, natomiast krótsze lepiej sprawdzają się w przypadku głębszych odcieni.

Jeśli potrzebujesz nabyć odpowiednią farbę, to koniecznie zobacz witrynę internetową oraz produkty, które są na niej oferowane: beardfactory.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*