Prezenty dla mężczyzn z brodą

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Poszukiwania prezentów czas zacząć, zwłaszcza, że okres przedświąteczny rządzi się swoimi prawami i im bliżej do Wigilii, tym większe tłoki w sklepach. A i asortyment już nie ten sam. Wybierając coś dla mężczyzny, warto skupić się na kosmetykach i akcesoriach do golenia. Wielu panów chętnie zadbałoby o siebie nieco bardziej, ale niestety brakuje im wiedzy na temat pielęgnacji skóry oraz zarostu. Nie zawsze mają też odwagę, by zapytać. Dlatego Boże Narodzenie to świetna okazja, by nieco nakierować swojego mężczyznę na lepsze tory ku atrakcyjniejszej prezencji.

Golenie bez tajemnic

Tak jak kobiety mają swoje patenty na robienie makijażu, tak panowie preferują wybrane sposoby golenia. Mężczyźnie z brodą pod choinkę można sprezentować wysokiej jakości pędzle do golenia. Ułatwią walkę z zarostem, a przy okazji poprawią efekty jego usuwania. Produkty z górnej półki wręcz same proszą się o wykorzystanie, więc istnieje spora szansa, że nowy właściciel częściej po nie sięgnie. A w konsekwencji będzie się też lepiej prezentował.

Nawilżenie to podstawa

Dla kobiet jest to fakt, ale niestety mężczyzn trudniej przekonać do nawilżania skóry. Balsamy do brody będą o tyle trafionym prezentem, że pokażą opornemu partnerowi różnicę między dobrze odżywioną i nawilżoną cerą, a tą przesuszoną i pozbawioną dostępu do składników pielęgnacyjnych. Na regularnym korzystaniu z takich produktów skorzysta również owłosienie twarzy. Broda stanie się przyjemniejsza w dotyku, a do tego będzie się znacznie lepiej prezentować.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*