Prezenty dla sportowca

Każdy zna przynajmniej kilka osób, które są wręcz uzależnione od regularnej aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Spotykamy je zazwyczaj na siłowni, w klubie fitness, w lesie, na basenie czy ścieżce rowerowej. Urodzeni sportowcy to w większości ludzie niezwykle wymagający, dlatego pewien kłopot może sprawiać wybór odpowiedniego prezentu z okazji ich urodzin, imienin czy świąt Bożego Narodzenia. W tym przypadku warto decydować się przede wszystkim na upominki praktyczne, takie jak choćby wieszak na medale piłki nożnej, słuchawki czy elementy garderoby. 

Podarunek musi być dawany od serca 

Podstawową grupę prezentów dla osób aktywnych ruchowo stanowią wszelkiego rodzaju elementy garderoby oraz akcesoria, przydające się w trakcie intensywnych ćwiczeń na sali treningowej albo na świeżym powietrzu. Może to być np. koszulka termoaktywna wykonana z elastycznego materiału (tzw. rashquard), która charakteryzuje się doskonałym odprowadzaniem potu. Oprócz tego dużo radości osobie obdarowywanej sprawi praktyczna saszetka na ramię (przeznaczona do noszenia drobnych akcesoriów i pieniędzy), pojemna torba sportowa na sprzęt i ubrania, ręcznik treningowy z wyszytymi inicjałami, kask ochronny oraz pas na siłownię z regulacją (ewentualnie wygodne rękawiczki). Sportowcom biorącym często udział w zawodach przyda się natomiast wieszak na medale w formie specjalnej listwy ściennej. Taką konstrukcję znajdziemy w tym sklepie internetowym: https://wieszakinamedale.pl. Pozostałe niezwykle interesujące upominki to m.in.:

– lekkie słuchawki z elastycznymi zausznikami, dedykowane zwłaszcza biegaczom, rowerzystom i bywalcom siłowni 

– inteligentne opaski sportowe (tzw. smartbandy), pozwalające zwiększyć kontrolę nad treningiem (z funkcją krokomierza, licznika kalorii itp.)

– niewielkie kamery przeznaczone do zamontowania na kasku 

– dobrej klasy piesza lub rowerowa nawigacja GPS

– shaker na odżywki 

– voucher na indywidualne spotkanie z trenerem personalnym 

– relaksujący masaż sportowy

– szkolenie survivalowe 

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × dwa =