Stylowe okulary – przegląd popularnych modeli

W ostatnich latach znacznie zmieniło się postrzeganie okularów korekcyjnych. Obecnie nie są już traktowane wyłącznie jako przykry obowiązek, ale uznawane za doskonały element wzbogacający codzienne stylizacje. Na ich noszenie decydują nawet osoby nie posiadające żadnych wad wzroku. Modne są w szczególności okulary z oprawkami bezbarwnymi oraz w kształcie kocich oczu – można je bez problemu kupić m.in. na https://www.opticdesign.pl/.

Stawiajmy na klasyczne, ale niebanalne konstrukcje

Najbardziej stylowymi okularami korekcyjnymi są awiatory, posiadające oprawkę wykonaną z metalu i wyróżniające się wysokim, podwójnym łączeniem (zlokalizowanym nad łukiem nosowym). Są one ponadczasowe, dlatego możemy być pewni, że nie wyjdą z mody jeszcze przez wiele lat. Niezwykle popularne są również lenonki, odznaczające się okrągłymi i bardzo wyraźnie oddzielonymi od siebie szkłami. Można je często zobaczyć na zdjęciach blogerów modowych, projektantów, gwiazd kina, stylistów, a także osób, które wyznaczają trendy. Tego typu oprawki sprawdzą się zarówno w stylizacjach casualowych, jak i typowo biurowych czy nawet eleganckich. Oto pozostałe propozycje:

kwadratowe okulary – prawdziwy hit tego sezonu, idealne zwłaszcza dla intelektualistów i posiadaczy okrągłej twarzy

– modele kocie oko – wyjątkowo niebanalnie się prezentują, doskonale łagodzą rysy i optycznie wysmuklają całą twarz; przeznaczone są głównie dla kobiet

– wersje z bezbarwnymi oprawkami – świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie połączenie delikatności z oryginalnością; przyciągają uwagę i podkreślają charakter niemal każdej stylizacji

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + 10 =