W jaki sposób napełnić zapalniczkę gazem?

Zapalniczka gazowa posiada możliwość ponownego jej napełnienia gazem. Aby tego dokonać trzeba najpierw zaopatrzyć się w gaz, który znaleźć można na stronie https://zapalniczki.eu/pl/shop/c/gaz-i-benzyna/. Podczas napełniania nim zapalniczki trzeba przestrzegać kilku zasad i zachować środki bezpieczeństwa, aby wykonać to w sposób prawidłowy.

Jak bezpiecznie napełnić zapalniczkę gazem?

Proces ten wykonywać trzeba w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, w których jest dostęp do świeżego powietrza. Trzeba pamiętać także o tym, aby napełniać ją z dala od źródeł ognia. Odległość ta powinna wynosić co najmniej 10 metrów. W celu jej napełnienia trzeba odwrócić zapalniczkę podstawą do góry. Dzięki temu zawór przeznaczony do jej napełnienia będzie znajdował się na górze. Pojemnik z gazem należy umieścić nad zapalniczką. Dyszę pojemnika należy przyłożyć do zaworu. Aby ją napełnić trzeba wcisnąć przycisk około 3-4 razy w krótkich odstępach czasu, które wynosić powinny 3 sekundy. Gdy zostanie ona już napełniona należy odwrócić ją do pionu oraz rozłączyć zapalniczkę i pojemnik. Zanim ponownie z niej skorzystamy trzeba odczekać około 3 minuty. Podczas procesu napełniania trzeba zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć ryzyka wystąpienia wybuchu. Po wykorzystaniu całego gazu z pojemnika trzeba pamiętać o tym, aby zutylizować go w odpowiedni sposób. Zapalniczka gazowa nie powinna być także wystawiana na długą ekspozycję na bezpośrednie promieniowanie słoneczne, ponieważ może to także stwarzać niebezpieczeństwo. 

Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + dwadzieścia =