W jakich branżach wykorzystywana jest folia bąbelkowa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folia bąbelkowa występuje w różnych rozmiarach, od małych pęcherzyków do dużych. Często stosuje się ją w połączeniu z innymi materiałami opakowaniowymi, takimi jak pudełka i papier wyściełający. Kiedy przedmiot jest pakowany w folię, powietrze jest wypychane z pustych przestrzeni i zatrzymywane pomiędzy przedmiotem a powierzchnią folii. W ten sposób powstaje efekt amortyzacji, który chroni przedmioty podczas wysyłki.

Motoryzacja

Folia bąbelkowa służy do ochrony samochodów podczas transportu. Stosuje się ją również w salonach samochodowych do ochrony nowych pojazdów przed zadrapaniami i uderzeniami podczas przenoszenia ich z podłogi salonu na biurko sprzedawcy.

Żywność i napoje 

Folia bąbelkowa jest często dołączana do przesyłek z żywnością lub napojami, aby zapewnić dodatkową ochronę przed stłuczeniem podczas transportu.

Budownictwo

Folia bąbelkowa może służyć do ochrony sprzętu podczas transportu lub może być stosowana wewnątrz budynków podczas budowy, aby chronić ściany i podłogi przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ekipy budowlane lub gruzem wyrzucanym przez ciężkie maszyny.

Jeśli szukasz odpowiedniego produktu, to sprawdź: https://www.techno.com.pl/folie/pecherzykowe/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*