W jakich sytuacjach sprawdza się etui

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżeli zastanawiamy się nad zakupem etui do naszego telefonu, musimy pomyśleć, kiedy będzie nam potrzebne. Inne etui przecież sprawdzi się w terenie, a inne będzie miało zastosowanie w biurze. Wybraliśmy 3 sytuacje, gdy posiadanie dobrego etui na telefon Archos lub innej marki jest naprawdę pożądane.

Zarysowanie telefonu w torebce

Ta sytuacja zdarza się najczęściej paniom, które trzymają swój telefon w torebce, wraz z innymi przedmiotami. Niestety, telefon umieszczony w torebce razem z długopisem, czy innym ostrym narzędziem (na przykład pilnikiem do paznokci) może łatwo ulec zarysowaniu. W takiej sytuacji wystarczy wyposażyć się w szkło hartowane, które nałożone na ekran w prosty sposób uchroni go przed uszkodzeniem.

Praca w terenie

Częsta przypadłość na przykład u budowlańców – telefon spada na twarde podłoże, którym zazwyczaj jest beton. Nie ma szans, by się nie uszkodził. Najczęściej pęka obudowa, czasami powstaje też duża rysa na ekranie. Jeżeli pracujemy w terenie, dobre etui dla Acera jest wręcz koniecznością. Na https://funnycase.pl/produkty/9-acer dostępne są etui dla kilku modeli tej marki.

Wakacje nad morzem

Będąc na wakacjach nad morzem, często stajemy przed nie lada dylematem – brać telefon na plażę, czy zostawić w hotelowym pokoju? Chcemy przecież utrwalić wspólne chwile i piękne widoki na zdjęciach, ale z drugiej strony…ekran telefonu może zarysować się od piasku. Jeszcze gorzej, gdy uszkodzi się aparat – wtedy zdjęcia nim robione już nigdy nie będą takie same. By tego uniknąć, najlepiej włożyć telefon w specjalne, zamykane etui i wyjmować sprzęt tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*