Jak ubrać się na spotkanie firmowe?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wielu z nas ma problem ze znalezieniem odpowiedniego stroju na spotkanie biznesowe. Ludzie są wzrokowcami, aby zrobić na przełożonych lub współpracownikach odpowiednie wrażenie, należy odpowiednio się ubrać, tylko jak tego dokonać? 

W dzisiejszych czasach biurowy dress code uległ rozluźnieniu, co nie oznacza, że możemy pojawić się na takim spotkaniu w trampkach lub jeansach. Galowy garnitur lepiej jest zostawić na wieszaku w szafie, niech czeka na lepszą okazję, jednak odpowiednie eleganckie buty, skórzany pasek czy nawet krawat, będą stanowiły doskonały fundament całego stroju, warto dokładnie zastanowić się nad wyborem, bo jak wszyscy wiemy, że najłatwiej ocenić człowieka patrząc na jego buty, które mężczyźni mogą nabyć za pośrednictwem strony https://patine.pl/. Przede wszystkim na samym początku należy zdecydowanie zaznaczyć, że strój ma być schludny, czysty i wyprasowany, jeżeli nie zadbamy o te trzy podstawowe zasady, nawet najlepsze markowe ubrania od najbardziej znanych projektantów na świecie nas nie uratują. 

Podkreślmy to co najlepsze

Ważną częścią dobierania stroju, jest poznanie swojej sylwetki, należy przyjrzeć się budowie swojego ciała, odpowiednim ubraniem uwydatnić swoje atuty i dyskretnie schować ewentualne mankamenty. Odpowiedni krój spodni czy szerokość krawata ma ogromne znaczenie, nie należy też przesadzić w kwestii obcisłości koszul i spodni.

Kolory

Warto postawić na stonowane barwy brązy, beże. Ciemne głębokie odcienie wyglądają bardzo elegancko, czerń jest zarezerwowana na specjalne, bardzo wyjątkowe okazje. W tym przypadku nawet kolory mają ogromne znaczenie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*