Modne dekoracje do kawiarni

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klimat kawiarni tworzą wspaniałe, apetyczne zapachy unoszące się w niej, ale nie mniej ważne są meble i dekoracje zastosowane w części przeznaczonej dla gości. To one zachęcają do spędzania tam czasu przy kawie i deserach. Tworzą również charakter pomieszczenia i mogą sprawić że jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

Dekoracje w stylu retro

Jedną z wielu możliwości wystroju wnętrza kawiarni jest urządzenie go w stylu retro. Jest on ponadczasowy i zawsze modny. Sala zaaranżowana w ten sposób jest przytulna i klimatyczna. W uzyskaniu takiego efektu mogą pomóc meble stylizowane na lata sześćdziesiąte a także liczne ozdoby ścian. Wśród nich warto zwrócić uwagę na stylowe tabliczki metalowe, które drukowane są w taki sposób, by wydały na stare, lekko zniszczone. Zwykle przedstawiają motywy z reklam, czy filmów, zabawne cytaty, albo też ilustracje różnych napojów oraz produktów spożywczych. Ogromny wybór takich dekoracji można znaleźć na stronie: https://retrozone.pl/pl/c/Tablice-i-szyldy-retro/60. Dostępne są również plakaty w podobnej konwencji, które doskonale sprawdza się na ścianach stylowej kawiarni.

Poza ozdobami, które można powiesić, w lokalu warto poustawiać drobne przedmioty, które dodadzą klimatu i nastroju. Wśród nich mogą się znaleźć niewielkie flakony, cukiernice, czy pojemniki na przyprawy, które wykonane są w stylu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych, wzorowane na drobiazgach używanych w kultowych amerykańskich restauracjach. Dopełnieniem aranżacji mogą być lampki ustawione na stolikach lub przy ścianach

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*