Eleganckie i modne dodatki do salonu

Salon to wnętrze reprezentacyjne domu, ponieważ to właśnie w tym miejscu bije jego serce towarzyskie. Tutaj odpoczywamy po całym dniu w pracy, spędzamy czas wspólnie z rodziną i przyjmujemy gości. Z tego względu należy zadbać o urządzenie salonu z największą możliwą pieczołowitością. Aranżacja tego pomieszczenia powinna się opierać w dużej mierze na doborze odpowiednich dekoracji.

Elementy dekoracyjne to swoista kropka nad i

Wyposażenie salonu w ozdobne dodatki pozwoli stworzyć w tym wnętrzu niezwykły, klimatyczny nastrój. Należy to jednak robić z głową, aby nie spotęgować wrażenia przesytu. W ostatnich latach modne są złocenia, dodające szyku i idealnie pasujące zwłaszcza do pomieszczeń urządzonych w nowoczesnym stylu. Dobrym pomysłem jest również postawienie w salonie dużych lamp stojących (popularny jest zwłaszcza model przypominający ogromny, papierowy lampion) i wazonów w ciekawych kształtach czy kolorach.

Można też pomyśleć o roletach wewnętrznych drewnianych, które nie dość, że wyglądają niezwykle stylowo, to na dodatek pozwolą nam zabezpieczyć wnętrze przed słońcem i wścibskimi spojrzeniami zza okna. W tym roku do łask powraca moda w stylu retro, co oznacza, że w salonie sprawdzą się wszelkie elementy nawiązujące do lat 70-tych – tapety, dodatki we florystyczne wzory z tworzyw sztucznych, zdjęcia rodzinne wieszane na ścianie, drewniane kwietniki i wazony z dużymi roślinami, zwłaszcza egzotycznymi (np. palmami, fikusami, figowcami itp.), a ponadto welurowe obicia mebli w kolorze stalowym oraz szmaragdowym. Niesłabnącą popularnością cieszą się nadal efektowne firany z woalu dostępne na https://magdalena24.pl/firany/woalowe, dla których alternatywą są choćby żakardowe zasłony.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =