Wygodne i eleganckie meble do sal konferencyjnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sala konferencyjna nie potrzebuje wielu elementów wyposażenia. Wystarczy solidny blat i kilka krzeseł. Jeśli jednak chcemy, by pomieszczenie to było naszą wizytówką i robiło dobre wrażenie na osobach odwiedzających firmę, musimy się odrobinę postarać. Biznesowy styl aranżacji zazwyczaj jest bardzo formalny oraz pozbawiony jakichkolwiek ozdobnych elementów.

W tak minimalistycznym otoczeniu doskonale będzie wyglądał stół z praktyczną i elegancką, drewnianą powierzchnią, który kupimy na https://euforma.pl/sklep/stoly/trebord-stol-konferencyjny/. Naturalny surowiec i czarne, metalowe nogi wpisują się w najnowsze trendy. Tak duży element o zdecydowanym charakterze ładnie uzupełnią wygodne krzesła z formowanej na ciepło sklejki. Niebanalne kształty, które możemy otrzymać dzięki tej metodzie, są bardzo proste, ale jednocześnie ciekawe i rzadko spotykane.

Sala konferencyjna inna niż wszystkie

Elegancja wcale nie musi oznaczać szklanego stołu i ciężkich, skórzanych krzeseł. Dużo lepszą alternatywą dla dotychczasowej mody na biurowe aranżacje są inspiracje loftowe oraz skandynawskie. Pełne naturalnych surowców pomieszczenia dadzą wrażenie przyjaznej atmosfery, która pozytywnie wpłynie na niejedną rozmowę. Ceglana ściana, zamiast tak mocno lansowanego betonu architektonicznego, doda wnętrzu niepowtarzalnego stylu.

Dobrym pomysłem są też wygodne, kolorowe tapicerowane fotele obrotowe, na których nasi słuchacze nie będą cierpnąć w trakcie długich spotkań. W sali konferencyjnej nie powinno zabraknąć także podręcznego stolika na poczęstunek lub materiały pomocnicze. W tej roli świetnie sprawdzi się dowolny blat na dekoracyjnych nogach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*