Z jakich maszyn składa się linia do produkcji siatki cięto-ciągnionej?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W linii produkcyjnej siatki cięto-ciągnionej głównymi maszynami są maszyna do siatki cięto-ciągnionej, maszyna do cięcia, maszyna do ciągnienia drutu i walcarka, które można znaleźć między innymi u podanego producenta na stronie http://gozbet.pl/linia-do-produkcji-siatki-cieto-ciagnionej/.

Maszyna do produkcji siatki cięto-ciągnionej

Jest to urządzenie mechaniczne na dużą skalę o szerokim zakresie zastosowań. Maszyna służy do produkcji wyrobów z siatki cięto-ciągnionej poprzez wykrawanie otworów w blachach stalowych. Najpierw blacha stalowa jest podgrzewana do temperatury topnienia. Następnie zostanie przebity przez głowicę wykrawającą z określonym wzorem. Po tym, wykrawane części zostaną ponownie wyżarzone i schłodzone. Następnie zostaną przetworzone przez inne maszyny, takie jak maszyna do cięcia lub walcarka.

Maszyna do odcinania

Ta maszyna odcina produkty z siatki cięto-ciągnionej zgodnie z jej wymaganiami dotyczącymi rozmiaru. Istnieje wiele rodzajów maszyn do cięcia w różnych rozmiarach do różnych celów w zależności od wielkości wyrobów z siatki cięto-ciągnionej. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma potrzeby posiadania specjalnych umiejętności, aby obsługiwać ten sprzęt, ponieważ może być obsługiwany po prostu przez naciśnięcie przycisków na nich bez wcześniejszej wiedzy o tym, jak obsługiwać go prawidłowo. Jest to łatwe w użyciu i oszczędza Twój czas i koszty pracy znacznie!

Maszyna do ciągnienia drutu

Ciągnie druty ze spłaszczonych cewek do pożądanych kształtów itp. takich jak druty okrągłe, kwadratowe itp. a następnie ponownie zwija je w cewki do dalszej obróbki. Maszyna posiada wysoki stopień automatyzacji i umożliwia ciągnienie drutów o różnych średnicach w jednym urządzeniu. Maszyna do ciągnięcia drutu może być używana do ciągnięcia drutu miedzianego, aluminiowego, mosiężnego lub plastikowego w różne kształty, takie jak druty okrągłe, druty kwadratowe i druty prostokątne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*