Adobe Stock – czym charakteryzuje się ten serwis?

Będąc właścicielem strony internetowej i prowadząc na niej różne działania, związane np. z pozycjonowaniem, prowadzeniem content marketingu itp. jest więcej niż pewne, że trzeba zadbać o dostarczanie odpowiednich treści. Oczywiście ich podstawą jest przede wszystkim tekst, który będzie służył użytkownikom, czy też algorytmom wyszukiwarki. W wielu jednak przypadkach nie jest on wystarczający i trzeba zadbać również o aspekt graficzny, który będzie pozytywny w odbiorze. Zdjęcia i obrazy, które pojawią się na stronie, czy na wszelakich portalach promujących ją, mogą być jak najbardziej własnego autorstwa, wykonane profesjonalnym aparatem. W niektórych przypadkach, gdy nie ma możliwości wykonania takich ujęć, multimediów trzeba szukać na tzw. stockach, czyli bankach zdjęć.

Bank zdjęć autorstwa Adobe

Aż ponad 90 milionów różnego rodzaju multimediów, począwszy od zdjęć, poprzez ilustracje, skończywszy na filmach, można znaleźć na licencjonowanym Adobe Stock. Wszystkie materiały jakie tam się znajdują są dostępne w wysokiej rozdzielczości, co jest niezwykle ważne w przygotowaniu różnorakich projektów graficznych, zwłaszcza tych o charakterze komercyjnym. Serwis udostępniany jest na podstawie trzech różnych licencji: standardowej, rozszerzonej i plus. Warto wspomnieć, że jest on przyjazny i przydatny zwłaszcza dla użytkowników pakietów graficznych firmy Adobe, takich jak Photoshop, czy InDesign. Więcej odnośnie użytkowania samego programu, bądź też o jego zakupie dowiedzieć można się pod linkiem https://itmedia.pl/blog-wpis/jak-dziala-adobe-stock/.

Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =