Do czego służy i jak działa odpromiennik samochodowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpromienniki samochodowe stają się coraz popularniejsze. Przede wszystkim istnieje większa świadomość ludzi na temat szkodliwego działania promieniowania geopatycznego, a także promieniowania, które pochodzi z różnych anomalii geologicznych. Szczególnie szkodliwy jest smog elektromagnetyczny, który mocno wpływa na wszystkie organizmy żywe. Odpromiennik samochodowy jest urządzeniem niewielkich rozmiarów i warto wozić go ze sobą w małe i większe podróże.

Jakie ma zalety?

Urządzenie to przeciwdziała negatywnemu wpływowi jonów dodatnich, a zwiększa ilość jonów ujemnych. Przy okazji daje przyjemne białe światło oraz wpływa na nasze lepsze samopoczucie, likwidując zmęczenie, zwłaszcza przy długotrwałej i stresującej jeździe. Jest niewielkim urządzeniem, dzięki czemu można go schować pod siedzeniem, ale również w schowku samochodowym. Dodatkowo daje duży zasięg działania – aż 25 m w kierunku jazdy samochodu. Zwiększa naszą czujność w trakcie jazdy, a przy tym nie potrzebuje zasilania.

Działa na zasadzie odpychania szkodliwych jonów, a jego działanie opiera się na elektrostatyce. Odpromiennik samochodowy jest skuteczny zwłaszcza w tzw. czarnych punktach, czyli miejscach częstych wypadków, gdzie za utrudnioną jazdę odpowiadają nie tylko źle wyprofilowane skrzyżowania, ale również zbiegi żył wodnych, które mogą wpływać na naszą gorszą koncentrację. Neutralizuje również promieniowanie urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe, czy tablety. Urządzenie to w wielu wariantach jest dostępne na http://energy-aaron.shop.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*