Działanie i właściwości serum

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Będąc w drogerii, na półkach możemy zauważyć niewielkie buteleczki z preparatem określanym jako serum. Zazwyczaj kosmetyk tego typu jest droższy mimo znacznie mniejszej zawartości niż przeciętny krem. To początkowe, złe wrażenie jest bardzo mylne, ponieważ serum charakteryzuje się dużo wyższą koncentracją składników aktywnych niż przeciętne mazidła do twarzy. Jego zadaniem jest wzmacnianie działania innych preparatów nakładanych na skórę, w związku z czym powinno się go używać regularnie. Kosmetyk kryjący się pod tą nazwą ma konsystencję lekkiego olejku lub żelu, a zamknięty jest w małym flakoniku z pipetą lub pompką dozującą.

Zalety używania serum

Produkt wysoko skoncentrowany nakierowany na wygładzenie zmarszczek, który kupimy na https://blessmecosmetics.com/ da nam bardzo szybkie efekty. Dzięki niemu nasza skóra będzie pięknie ujędrniona i rozświetlona, a tzw. kurze łapki zaczną stopniowo zanikać dzięki działaniu liftingującemu. Preparaty tego typu są tak stworzone, by dogłębnie penetrować skórę. Tej właściwości nie mają tradycyjne kremy działające tylko powierzchniowo.

Jeśli znajdziemy serum dostosowane do naszych potrzeb, prawdopodobnie będzie to związek na lata. Tylko regularne i systematyczne używanie tego kosmetyku pozwoli nam na osiągnięcie spektakularnych rezultatów, jak też pozbycie się problemu skórnego męczącego nas od dłuższego czasu. Aby mieć pewność, że dany produkt zadziała, szukajmy składników, których skuteczność jest potwierdzona niezależnymi badaniami. Dobrze sprawdzają się wszelkiego rodzaju przeciwutleniacze jak zielona herbata, witamina C oraz składniki odpowiedzialne za międzykomórkową komunikację, czyli np. niacyna i retinol.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*