Etui – jedno akcesorium w wielu wariantach

Koszt bardzo dobrego telefonu, to czasami suma nawet do kilku tysięcy złotych. W obecnych czasach smartfon towarzyszy nam w każdej sytuacji życia codziennego, co sprawia, że narażony jest na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Popularna wśród użytkowników już kilka lat temu stała się marka Apple, która z roku na rok wypuszcza coraz to nowszego iPhona. Kupując swój wymarzony model, przykładowo 6s, warto zainwestować niewielkie pieniądze i kupić etui iPhone 6s, które uchroni go przed uszkodzeniami, zarysowaniami i pęknięciami.

Jakie etui na telefon będzie najlepsze?

Wybierając akcesorium do swojego telefonu, należy wziąć pod uwagę, czy wystarczy nam ochrona na tylną jego część, czy np. chcemy by zabezpieczony był również ekran. W tej pierwszej opcji doskonałe są silikonowe nakładki bezbarwne, bądź z różnorakimi wzorami. Spotkać można takie, gdzie doposażone są w ring, bądź magnes, umożliwiający bezproblemowe przypięcie telefonu, np. do uchwytu zamontowanego w samochodzie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, zastępujące tradycyjne przyssawki, często zasłaniające przednią szybę w samochodzie.  

Druga opcją rodzaju etui jest takie, które osłania cały aparat. Składa się z tylnej części i przedniej, która otwiera się jak notatnik, a podwinięta do tyłu umożliwia postawienie i oparcie telefonu pod kątem. Wachlarz dostępnych wzorów jest nieograniczony, a sklepy prześcigają się w opcjach kolorystycznych. Jedne posiadają dodatkowe magnetyczne zapięcie, inne pokryte są brokatem. Przykładowe egzemplarze przy modelu Samsung Galaxy a 50 znajdują się https://funnycase.pl/produkty/3-samsung/galaxy-a50

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 − jeden =