Gdzie montuje się sprzęt szpiegowski?

By móc kogoś szpiegować, na przykład sprawdzać, gdzie jest, podsłuchiwać lub podglądać, nie wystarczy jedynie kupić odpowiedniego sprzętu. Trzeba też zamontować go w odpowiedni sposób i o tym właśnie postanowiliśmy napisać poradnik. Zauważyliśmy bowiem, że niewiele osób potrafi odpowiednio radzić sobie z tego typu urządzeniami i przez to urządzenia szpiegowskie szybko zostają wykryte, a tego przecież nie chcemy.

Dobre ukrycie i szybkość działania

Przede wszystkim nie możemy się zdradzić. Jeżeli mamy więc na przykład przedłużacz elektryczny, w którym umieszczony jest podsłuch i chcemy zainstalować go u kogoś w mieszkaniu (lub ewentualnie u siebie, by móc z zewnątrz podsłuchiwać co się dzieje), to trzeba najpierw znaleźć dobrą kryjówkę. Najlepiej, jeżeli miejsce będzie zupełnie niepozorne.

Wspomnianym przedłużaczem możemy na przykład doprowadzić prąd do lampki biurkowej i już. Urządzenia szpiegowskie Gospy są niewielkie, lekkie, nie wzbudzają podejrzeń ani swoim wyglądem ani działaniem, bez problemu możemy je więc umieścić wszędzie tam, gdzie będziemy tego potrzebować.

Druga sprawa to szybkość. Oczywiście dotyczy to tylko sytuacji, gdy urządzenie umieszczane jest u kogoś (pamiętajmy jednak, by działać w granicach obowiązującego prawa). Trudność mogą sprawić na przykład kamerki szpiegowskie, ponieważ musimy nie tylko szybko je zainstalować, ale też ustawić tak, by nagrywały to co chcemy.

Akcesoria i minikamery do samodzielnej instalacji są wykonane w taki sposób, by ich montaż nie sprawiał trudności. Większość posiada taśmę samoprzylepną dwustronną, wystarczy więc tylko wybrać dobre miejsce, odkleić zabezpieczenie, szybko przyłożyć kamerkę na przykład do powierzchni pod stołem, przytrzymać kilka sekund i to wszystko. Nikt nawet nie zwróci uwagi na to, co robimy.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć − cztery =