Kiedy leasing samochodów osobowych się opłaca?

Dzisiejszy poradnik będzie traktował o tematyce leasingu samochodów osobowych. Sprawdzimy kto może korzystać z tej usługi, na czym ona tak naprawdę polega, oraz jakie korzyści daje konsumentom oraz firmom. Zapraszamy do lektury.

 

Sposób na nowe auto

Jeżeli rozejrzymy się po parkingach, zapewne zauważymy tam mnóstwo pięknych samochodów, lśniących od nowości. Wśród nich znajdują się naprawdę luksusowe auta i widząc je zadajemy sobie pytanie, skąd ludzie mieli pieniądze by je kupić? W końcu Polska nadal nie uchodzi za kraj, gdzie społeczeństwo jest bardzo bogate. Otóż ci ludzie wzięli te auta w leasing i to jest odpowiedź. Leasing aut osobowych umożliwia otrzymanie nowego auta w użytkowanie w zamian za wpłacenie niewielkiej części jego wartości, a później regularne płacenie comiesięcznego “abonamentu” za użytkowanie samochodu. Klient musi pilnować by auta nie uszkodzić, oraz nie przekroczyć zadeklarowanego limitu kilometrów.

 

Dla kogo leasing?

Leasing znany jest na polskim rynku już od bardzo wielu lat, jednak początkowo korzystały z niego tylko firmy, a klienci prywatni nie mogli sobie na niego pozwolić. Jest on dobrym wyjściem z sytuacji gdy firma musi skompletować całą flotę pojazdów, a przecież nikt nie ma tyle gotówki, by te wszystkie auta kupić. Właśnie wtedy leasing jest wyjściem. Od paru lat istnieje też opcja dla klientów indywidualnych, którą jest leasing konsumencki. Ten oferowany jest przez wiele firm, a jedną z nich jest Finserv. Zasady są takie same, jednak nie mówimy tutaj o całej flocie aut, ale o jednym samochodzie, które leasingujemy do celów czysto użytkowych. Dzięki tej metodzie możemy użytkować nowe auto naprawdę dobrej klasy, płacąc za nie niewielkie pieniądze.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − 2 =