Jakie czynności trzeba dopełnić, aby postawić billboard swojej firmy w danym miejscu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czasy się zmieniają, a forma reklamy jaką jest billboard wciąż dominuje w przestrzeni publicznej. Nie zmieniło tego ani prawo dające samorządom wolną rękę w ograniczaniu przestrzeni reklamowej, ani dynamiczny rozwój marketingu internetowego. Wielu przedsiębiorców nadal dąży do tego, by ich działalność była reklamowana właśnie w taki sposób, szczególnie w przypadku działalności lokalnej. Są dwie metody na wykorzystanie billboardów – samodzielne postawienie baneru lub wynajem powierzchni. 

Samodzielna inwestycja

Inwestycja w powierzchnię reklamową wymaga własnego miejscem położonego w dogodnej lokalizacji. Jeśli te dwa warunki są spełnione, warto zamówić dobrze wykonany baner. Można powiesić go na takich nośnikach jak płot czy ściana. Do legalizacji takiego działania potrzebne jest zgłoszenie reklamy do urzędu gminy czy miasta. Jeśli baner jest zbyt duży można postarać się o zbudowanie odpowiedniego nośnika. Jest to spora inwestycja, która wymaga uzyskania typowego dla osadzonych w gruncie konstrukcji pozwolenia budowlanego.  

Pośrednictwo innej firmy

W przypadku braku miejsca pozostaje jeszcze wynajem. To korzystna forma realizacji kampanii reklamowej, zdejmuje bowiem z przedsiębiorcy problem budowy i dopełniania wszelkich formalności. Wystarczy jedynie podpisać umowę, co pozwala na skoncentrowanie uwagi przede wszystkim na wyborze jak najskuteczniejszego baneru. Osoby, które prowadzą działalność na północy Polski, powinny zapoznać się ze stroną https://billboardy360.pl/wojewodztwo/pomorskie/. Wynajem nośnika jest z pewnością korzystnym rozwiązaniem dla każdej firmy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*