Jakie rozwiązania w leczeniu zębów może zaproponować stomatolog?

Leczenie stomatologiczne, a przede wszystkim regularna kontrola stanu uzębienia to rutyna, o której zapomina większość pacjentów lub bagatelizuje jej istotę. Tymczasem odpowiednio wcześnie wykryta próchnica lub inne problemy zwiększają szansę na poprawę kondycji zębów, a przede wszystkim zmniejszenie kosztów. Nowoczesna stomatologia oferuje szeroki wybór zabiegów, które pomagają skutecznie leczyć, ale im większy problem, tym wyższa wartość zabiegów. Jeśli chodzi o specjalistę, jakim jest stomatolog Wrocław jest miastem gdzie oferta usług dentystycznych jest naprawdę bogata. Podstawą jest oczywiście wypełnianie ubytków materiałem kompozytowym lub innego rodzaju plombami o wysokich trwałości i odporności. Jeśli nie ma już możliwości na leczenie zapobiegawcze, to stosuje się endodoncję, czyli leczenie kanałowe. W przypadku gdy jest już za późno na tego typu działania pozostaje ekstrakcja, czyli usunięcie zęba. To jednak nie koniec bogatej oferty stomatologicznej.

Uśmiech jak nowy

Po wyrwaniu zęba wcale nie trzeba martwić się o braki w uzębieniu. Oferta protetyczna jest naprawdę bogata. W jej ramach można korzystać między innymi z implantów, które zastępują naturalne korzenie zębów i pozwalają wstawić różnego rodzaju protezy- od całych koron poprzez licówki. W ramach usług stomatologicznych wykonuje się również zabiegi wybielania zębów, które zwiększają ich estetykę i poprawiają samopoczucie pacjentów. W gabinetach można również wykonać piaskowanie czy skaling, a także fluoryzację.

Super Portal
Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − 14 =