Lustro w mieszkaniu a zasady feng shui

Feng shui jest jedną ze starożytna praktyk planowania przestrzeni, która ma na celu osiągnięcie zgodności ze środowiskiem naturalnym. Początkowo takie rozwiązania stosowana w budowie miast, wsi oraz budynków gospodarczych. Obecnie zasadę feng shui stosuję się podczas aranżacji wnętrz, aby wyeliminować wszelkie zakłócenia i wprowadzić spokój oraz harmonię. Jaką rolę w feng shui odgrywają lustra? Odpowiedź na to pytanie, znajdziecie w naszym artykule.

Lustro w mieszkaniu a zasady feng shui

Lustra w zasadach feng shui najczęściej porównywane są do lekarstwa, które może rozwiązać nasze problemy związane z przestrzenią, w której na co dzień funkcjonujemy. Ważna jest również kwestia energii, ponieważ lustra odbijają złe emocje, które pojawiają się w danym pomieszczeniu.

Jakie lustra powinniśmy wybrać w zgodzie z zasadami feng shui?

Po pierwsze powinniśmy wybierać proste lustra, na przykład lustra z białą ramą stanowiące całość. Bez podziału na kilka małych elementów.

Po drugie: zgodnie z zachowaniem harmonii z naturą, należy lustro wiszące powiesić w takim miejscu, które zapewni odbicie pięknym krajobrazów ze świata zewnętrznego.

Trzecia zasada mówi o tym, aby wieszać lustra blisko drzwi, szczególnie wyjściowych. Zapewni to pozytywne odbicie swojej osoby przed każdym wyjściem z domu.

Istnieje wiele wytycznych związanych z zasadami feng shui, dlatego warto poznać całą naukę i zastosować ją w poszczególnych pomieszczeniach. Dzięki temu zyskamy miłe i przyjazne wnętrze, pozbawione negatywnej energii oraz złych emocji. Pamiętaj, aby nie wieszać luster naprzeciwko siebie, ponieważ będą przez cały czas marnowały energie.

Super Portal

Super Portal jest super, ponieważ pozwala skutecznie zaspokoić Twoją ciekawość i dostarczyć Ci codzienną dawkę konkretnego, wartościowego contentu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − dwanaście =