Małe gadżety, które ozdobią łazienkę

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Urządzając łazienkę, większość osób skupia się zwłaszcza na wyborze płytek, oświetlenia czy armatury, zapominając zupełnie o dodatkach. To duży błąd, ponieważ to właśnie różnego rodzaju gadżety dekoracyjne pozwalają stworzyć oryginalny klimat w tym pomieszczeniu. Doskonałym przykładem drobnych, ale stylowych i wyróżniających się ozdób są chromowane uchwyty na papier toaletowy czy ręczniki. Kupimy je np. w tym sklepie internetowym: https://www.sanco-polska.pl/icouchwytyuchwyty-lazienkowe-c-1_5.html

Koszty niewielkie, a efekt spektakularny 

Podstawowymi gadżetami dekoracyjnymi przeznaczonymi do łazienek są przedmioty codziennego użytku, ale zaprojektowane w oryginalnym i wyróżniającym się pod względem wizualnym stylu. Chodzi m.in. o stalowe pojemniki na mydło i akcesoria, dywaniki posadzkowe w fantazyjne wzory, plecione wiklinowe kosze na pranie oraz lustra o okrągłym kształcie, koniecznie w ozdobnych ramach.

Dużym powodzeniem cieszy się specjalny uchwyt na suszarkę osadzony na elastycznym ramieniu, który nadaje się do przytwierdzenia nie tylko do kafelków, ale też do półki, stolika czy po prostu ściany. Poza tym niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest specjalny podest, mocowany na przyssawkach pod prysznicem. Panie mogą na nim wygodnie położyć stopę w trakcie jej golenia, wkładając przy okazji maszynkę w specjalny otwór. Inne interesujące gadżety to:

haczyki na ręczniki w formie listwy

– świeczniki wykonane ze słoika i sznurka

– pojemniki z drewna bambusowe (dla miłośników ekologii)

– końcówki do prysznica z wbudowanym głośnikiem 

– świecące na różne kolory nakładki LED na prysznic 

– lustro z wycieraczką 

– wyciskarka do pasty z pokrętłem

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*