Motoryzacyjne pomysły na integrację

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Integracja pracowników jest istotnym elementem w budowaniu zgranego zespołu, którego wszyscy będą nam zazdrościć. Pozwala odrobinę wyluzować i poznać współpracowników od innej, bardziej ludzkiej strony. Żeby wprowadzić odpowiednią atmosferę spotkania integracyjnego, trzeba postawić na ciekawy scenariusz i ekscytujące atrakcje. Być może warto pomyśleć o rajdzie samochodowym, który wzbudzi w naszej ekipie ducha zdrowej rywalizacji. Aktualnie na rynku funkcjonuje wiele firm organizujących tego typu wydarzenia, więc jeśli wybraliśmy atrakcję motoryzacyjną, wystarczy zwrócić się do specjalistów i resztę oddać już w ich ręce.

Jaki rodzaj rajdu wybrać?

Im więcej pozytywnych emocji i adrenaliny tym lepiej. Niejeden duży chłopiec, kryjący się pod obliczem prezesa lub szalona kobieta w postaci, na co dzień, statecznej księgowej marzy o udziale w rajdzie off roadowym. Zazwyczaj spotkanie integracyjne jest okazją wyładowania wszystkich stresów związanych z pracą, a do tego jest potrzebna ekscytująca rozrywka. Aby taki event był udany, trzeba wybierać firmy posiadające duże doświadczenie w organizowaniu nie tylko rajdów, ale także współpracujące z ekspertami w tej dziedzinie.

Ciekawym pomysłem w tym przypadku będzie ognisko z kiełbaskami i gitarą lub zaaranżowany wieczór tematyczny, czy też bardziej wyszukany catering, pozwoli to wyciszyć rozbuchane rywalizacją emocje i pośmiać się z biurowych anegdot. Naszym pracownikom na długo pozostaną wspomnienia wspólnej, szalonej zabawy, a my będziemy mieć świetny i wypoczęty zespół.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*