Najczęściej wybierane rodzaje kredytów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oferta kredytowa banków jest szeroka. I choć wymagania stawiane potencjalnym kredytobiorcom są coraz wyższe, to instytucje finansowe starają się dopasować swoje usługi do indywidualnych potrzeb konsumentów. Z biegiem lat kredyty zaciągane są częściej i z większą odwagą. Zmieniają się natomiast trendy, związane z korzystaniem z poszczególnych z nich. Jeszcze nie tak dawno słabo znane kredyty hipoteczne zyskują na znaczeniu. Po jakie jeszcze formy finansowego wsparcia sięgają polscy klienci?

Bez określania celu

Wspomniane kredyty hipoteczne cieszą się zainteresowaniem między innymi z uwagi na dowolność wyboru celu, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze. Dotyczy to oczywiście pożyczek udzielanych w oparciu o nieruchomość już posiadaną przez wnioskodawcę. Jeżeli kredytobiorca nie dysponuje takim majątkiem lub z różnych względów nie chce obciążać swojej hipoteki, wówczas praktycznym rozwiązaniem okaże się kredyt gotówkowy. Klientów przekonuje najczęściej uproszczona procedura oraz brak konieczności deklarowania, na co wyda się otrzymane środki. O zaletach tego rozwiązania można dowiedzieć się na http://kredyty-szczecin.info/kredyt-gotowkowy.

Jeden kredyt

Popularność kredytów sprawiła, że niektórzy korzystają z nich wyjątkowo chętnie. Czasami takie zadłużenia zbiegają się w czasie, co może prowadzić do trudności w realizowaniu planu spłaty. Banki oferują swoim klientom kredyt konsolidacyjny Szczecin jest jednym z miast, w którym często się z tego korzysta. Jego największą zaletą jest uporządkowanie spraw związanych z długiem. Kredytobiorca zamiast kilku mniejszych zadłużeń posiada jeden większy kredyt. Dzięki opcji konsolidacji ogranicza się między innymi ryzyko odsetek płaconych na rzecz wielu podmiotów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*