Ozdoby na stół świąteczny – o czym nie możesz zapomnieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dekoracje świątecznego stołu to nie lada gratka. Nie chodzi tylko o jedzenie, ale także o to, by pięknie wyglądał. Odpowiednie dekoracje stołu mogą sprawić, że Twój posiłek będzie wyglądał jak milion dolarów i zachęcał gości do spróbowania, natomiast niewłaściwe mogą go całkowicie zrujnować. O czym więc należy pamiętać, dekorując świąteczny stół?

Obrus to podstawa

Obrus jest centralnym elementem całego wystroju. Można postawić na klasyczną biel lub wybrać coś bardziej nietuzinkowego i zamówić ze strony https://serwetkiudanusi.pl/obrusy-i-serwety-wielkanoc obrus ze świątecznymi wzorami, który nada wyjątkowy charakter Twoim dekoracjom.

Nie zapomnij o serwetkach

Serwetki są ważną częścią ogólnego wyglądu stołu. Możesz użyć zarówno białych, które kupisz w większości sklepów spożywczych, jednak jeśli wolisz coś bardziej kolorowego, spróbuj znaleźć jakieś pokryte tkaniną wykonane specjalnie do tego celu. Jeśli chcesz dodać dodatkowy element, spróbuj owinąć je kolorową wstążką. Będzie to świetnie wyglądać!

Stwórz klimat dzięki świecom

Świece są niezbędnym elementem każdego świątecznego stołu, szczególnie dlatego, że tworzą przytulną, ale i dostojną atmosferę. Pamiętaj jednak, by umieścić je z dala od wszelkich łatwopalnych materiałów, takich jak serwetki Wybierz kolor, który pasuje do dekoracji na Twoim stole i spraw, że wszystko razem będzie wyglądało magicznie!

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*