Najmodniejsze wzory paznokci w tym sezonie

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nikogo nie dziwi fakt, że trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Z sezonu na sezon projektanci lubią zaskakiwać coraz to nowymi pomysłami. Należy jednak pamiętać, że zmieniająca się moda nie dotyczy jedynie ubrań czy dodatków. Niemniej ważne dla stylizacji są też odpowiedni makijaż czy manicure. Jakie więc paznokcie są obecnie najmodniejsze?

Nasycone barwy

Wybierając się na manicure, należy pamiętać, że triumfy wciąż święcą wzorki na paznokciach. Subtelne kropeczki, szalone linie czy motywy kwiatowe to najgorętszy hit tego sezonu. Przeglądając Internet, nie sposób nie zauważyć, że w modzie są również odważne, neonowe barwy. Szukając inspiracji na stronie https://manirouge.com/stylizacje/, uwagę natychmiast przykuwają matowe róże, głębokie turkusy czy soczyste, koralowe odcienie.

Subtelna siła kontrastu

Niezwykle modne są również kontrasty. Trend ten polega na pomalowaniu trzech pazurków (zazwyczaj paznokcia kciuka, palca wskazującego i środkowego) jednolitym, stonowanym kolorem. Dwa pozostałe natomiast to miejsce, gdzie można dać upust fantazji. Przepięknie wyglądać będą na przykład wzory wykonane z użyciem brokatu. Paznokcie można również ozdobić wzorkami czy specjalną folią. Stylizacja tym bardziej przykuwa wzrok, im bardziej skontrastowane, a przy tym pasujące do siebie są odcienie paznokci.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*