Uniwersalne etui chroniące smartfona przed wszystkim – czy takie istnieje?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sprawdzamy, czy na rynku znaleźć można taki pokrowiec, bądź etui na smartfon, które będzie potrafiło uchronić go zarówno przed upadkami, zamoczeniem, otarciem. Pomimo że zazwyczaj mówi się, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, to próbujemy dać szansę. Okazuje się, że trafiliśmy na kilka ciekawych propozycji.

Wyjątkowa wytrzymałość

Jeśli kupujemy pokrowiec na nowy smartfon, na pewno robimy to z tego względu, że nie chcemy, by się on zniszczył. W takim przypadku ważne jest, by materiał, z którego wykonany jest produkt, był bardzo wytrzymały. Może się to wydawać niepoważne, ale naprawdę na rynku da się znaleźć etui i pokrowce pancerne. Pomimo że ich cena jest adekwatna do wytrzymałości, to ta druga stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Można spokojnie uznać, że nawet jeśli smartfon schowany do takiego pokrowca spadnie z piątego piętra, to nic mu się nie stanie. Jeśli mamy naprawdę drogie urządzenie i nie chcemy, by się uszkodziło, to zdecydowanie powinniśmy o takim etui pomyśleć.

Pokrowiec uniwersalny

W przypadku, gdy często zmieniamy smartfony, a nie chcemy dla każdego z nich kupować osobnego etui, możemy spróbować poszukać czegoś uniwersalnego. Będzie to możliwe, jeśli mamy urządzenie o dość standardowych wymiarach. Dziś duża część smartfonów wygląda tak samo, wobec tego etui pasujące do różnych modeli nie jest wcale trudno znaleźć, jest dostępne np. w tym sklepie https://www.mobilemania.pl/uniwersalne-c-4_5_14.html. Szuka się tak naprawdę po wymiarach. Musimy więc dokładnie zmierzyć długość, szerokość i grubość naszego urządzenia, a następnie dobrać coś, co będzie najbliżej pasować.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*