Podpaski czy kubek menstruacyjny – co wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasie miesiączki każda kobieta chce czuć się w pełni komfortowo. Na rynku dostępne są różne rodzaje podpasek, tamponów, a ostatnim hitem stał się kubeczek menstruacyjny. Wybór z tak szerokiej gamy produktów bywa problematyczny, jednak rozeznanie się i zebranie informacji znacznie go ułatwia. Dopasowanie odpowiedniej do potrzeb opcji sprawi, że okres nie będzie już takim problemem. I pozwala też często na zaoszczędzenie pieniędzy.

Sprawdzone podpaski

Podpaski to najczęściej wybierane produkty, co do których większość kobiet ma zaufanie. Ich aplikacja jest prosta, bezproblemowa, spokojnie można też dobrać odpowiednią długość na dzień i na noc. Na popularności zyskują ostatnio podpaski ekologiczne, które można prać i stosować wielokrotnie. Produkuje się wtedy o wiele mniej śmieci w każdym miesiącu, a ochrona przed przeciekaniem jest taka sama jak w zwykłych podpaskach. Dodatkowym plusem jest fakt, że po kilku miesiącach inwestycja w takie podpaski w pełni się zwraca.

Nowość – kubeczki

Kubeczki menstruacyjne to propozycja, do której niektóre kobiety nie mogą się przekonać. Użytkowniczki są jednak zdania, że jest to produkt dużo wygodniejszy niż podpaski, a przy tym niezawodny. Dla niewprawionych aplikacja nie wydaje się prosta, jednak po kilku razach wszystko staje się szybsze. Kubeczki także można dopasować pod względem rozmiaru, a korzystać da się z nich cały dzień. Na https://gentleday.pl/produkty/kubeczki-menstruacyjne są one dostępne w rożnych wariantach, dzięki czemu można dobrać ten właściwy do swoich oczekiwań.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*