W co najbezpieczniej zainwestować?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W co najbezpieczniej jest inwestować? To pytanie zadaje sobie wielu niedoszłych inwestorów, gdy natrafiają na okazje związane z nieruchomościami. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma żadnych gwarancji, jeśli chodzi o inwestowanie, ale są pewne strategie, które są lepsze niż inne.

Co jest najbezpieczniejsze?

Najbezpieczniej jest zainwestować w mieszkanie deweloperskie. Dzieje się tak dlatego, że w przeciwieństwie do innych form nieruchomości, deweloper sprzeda je dopiero po ukończeniu budowy apartamentowca. Nie będą sprzedawać go wcześniej, aby szybko zarobić.

Co się dzieje, gdy kupujesz mieszkanie od dewelopera?

Deweloper da Ci możliwość kupna mieszkania po obniżonej cenie (zazwyczaj pomiędzy 50% – 70% pierwotnej ceny). Kupno takiego mieszkania jest możliwe na stronie https://proneko.pl/inwestycje/. Pełną cenę będziesz musiał zapłacić na koniec budowy lub w określonym terminie (zwykle 12-18 miesięcy po podpisaniu umowy). Jeśli ta data minie bez zapłacenia pełnej kwoty, wtedy umowa jest nieważna i nie jesteś właścicielem niczego! Ponadto, jeśli nie zapłacisz na czas, to zazwyczaj obowiązują kary.

Kiedy powinienem kupić mieszkanie?

Kiedy deweloperzy zaczynają sprzedawać swoje mieszkania masowo, np. więcej niż 10 jednostek na raz, jest to zwykle znak, że sprzedali większość lub wszystkie swoje jednostki i mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zakończyć budowę swojego projektu! Oznacza to, że istnieje mniejsze ryzyko, ponieważ mają już nabywców na większość swoich mieszkań i teraz tylko czekają na ich budowę!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*